Uczniowski Program Stypendialny (UPS)

1. Celem Uczniowskiego Programu Stypendialnego jest wspieranie uzdolnień uczniów wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów klas maturalnych wrocławskich szkół zdających egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym z matematyki.

Ze świadczenia finansowego wypłacanego w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego ubiegać się mogą uczniowie posiadający:

celujące oceny na świadectwie końcowym (minimum dwie) oraz szczególne osiągnięcia w każdych dziedzinach, na szczeblu co najmniej wojewódzkim (okręgowym).

Wnioski
o udzielenie stypendiów dla uczniów spełniających wyżej wymienione warunki wraz z listami kandydatów składają dyrektorzy szkół w terminie do 30 czerwca każdego roku

Stypendium udzielane jest TYLKO jeden raz w czasie trwania nauki w szkole danego typu na okres 10 miesięcy, tj. od września do czerwca.

2. Tytuł laureata ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej (I, II, III miejsce)

Wnioski o udzielenie stypendiów dla uczniów spełniających wyżej wymienione warunki wraz z listami kandydatów składają dyrektorzy szkół w terminie do 30 czerwca każdego roku.

Dodatkowe informacje w sprawach związanych z Uczniowskim Programem Stypendialnym można uzyskać pod nr tel. 71 777 74 44.

3. Zdany egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym we wrocławskiej szkole ponadgimnazjalnej oraz podjęcie studiów stacjonarnych na kierunkach z zakresu nauk ścisłych lub technicznych we WROCŁAWIU

Wnioski składają absolwenci do 30 września każdego roku

Stypendium udzielane jest TYLKO jeden raz, na okres do 9 miesięcy, począwszy od miesiąca października

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących stypendium dla maturzystów udziela: Jacek Marciński tel. +48 71 777 78 52

WNIOSKI NALEŻY SKŁADAĆ w kancelarii Departamentu Edukacji UM Wrocławia przy ul. G. Zapolskiej 2/4, pok. 439 (IV piętro), z dopiskiem DZIAŁ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH – UCZNIOWSKI PROGRAM STYPENDIALNY, zgodnie z określonymi terminami.

Szczegółowe informacje i wzory wniosków - http://www.wroclaw.pl/uczniowski-program-stypendialny-ups

13 czerwca 2014 | Powrót do spisu wiadomości