Warsztaty edukacyjne w ramach kampanii Onkologika Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu

W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się od lekarzy onkologów i psychoonokologów z DCO, w jaki sposób minimalizować ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej, a także jak dzięki badaniom profilaktycznym wykryć ją odpowiednio wcześnie. Uczniowie uczestniczyli w interaktywnym wykładzie, w trakcie którego została przedstawiona wiedza z zakresu profilaktyki czterech typów nowotworów – raka szyjki macicy, piersi, płuc oraz skóry. Następnie odbyła się część praktyczna - różnorodne ćwiczenia utrwalające wiedzę zdobytą przez uczniów. Zapraszamy do galerii zdjęć.

28 lutego 2018 | Powrót do spisu wiadomości