Dzień Europejski 2018 W ZS NR 19

Dnia 18.05 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja imprezy – DZIEŃ EUROPEJSKI, w tym roku pod hasłem „Europejskie Specjały”. Szkolny hol zamienił się na kilka godzin w jeden wielki stół pełen smakowitych dań z Europy. Ucztowali uczniowie, nauczyciele, a także nasi goście z Włoch, którzy również przygotowali pyszne dania kuchni włoskiej. Każdy, kto miał ochotę na smaczną przekąskę, musiał rozwiązać jedno zadanie „Quizu o Europie”. Na stole nie zabrakło również smacznych dań kuchni polskiej, greckiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i wielu innych, które przygotowali uczniowie klas I i II, samodzielnie lub pod okiem wychowawców. Można było także dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o przeróżnych specjałach z wystawy plakatów, które wykonali uczniowie. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom i nauczycielom i zapraszamy za rok! Tymczasem zajrzyjcie do fotogalerii z tej imprezy.

20 maja 2018 | Monika Cieślak | Powrót do spisu wiadomości