Dolnośląski Kongres Samorządów Uczniowskich

We wtorek (04.05) SU naszej szkoły wziął udział w Dolnośląskim Kongresie Samorządów Uczniowskich zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Wrocławia. Spotkanie odbyło się na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Celem Kongresu było wypracowanie uniwersalnego modelu działania samorządów uczniowskich z całego województwa, mając na uwadze potrzeby społeczności szkolnych.Tegorocznym tematem Kongresu była ''Aktywizacja młodzieży w SU-po co i jak jej dokonać?'' Znaleźliśmy się wśród kilku szkół, które zaprezentowały działalność i roczny dorobek pracy w Samorządzie Uczniowskim. Skupiliśmy uwagę uczestników Kongresu nad realizacją i sukcesem jaki odnieśliśmy w ogólnopolskim projekcie Orzeł Biały-nasza duma'' W przerwach była okazja do poznania się,wymiany doświadczeń między młodzieżą i opiekunami SU nt. działalności szkolnej, organizowanych akcjach i przedsięwzięciach.

7 czerwca 2018 | Powrót do spisu wiadomości