Zawody międzyszkolne

Szachiści na ósmym miejscu w Mistrzostwach Wrocławia

W czwartek 10 listopada 2016 r. w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyły się Mistrzostwa Wrocławia szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Nasza szkoła reprezentowana przez Błażeja Matysa 3 SP, Konrada Brożynę 3 SW, Jakuba Korżela 3 B oraz Marysię Urygę 2 A zajęłą VIII miejsce na 15 startujących szkół.

Tutaj zdjęcia z zawodów

Szachiści na ósmym miejscu w Mistrzostwach Wrocławia

Na pierwszej szachownicy grał kapitan naszej drużyny Błażej Matys, na drugiej Konrad Brożyna, na trzeciej Jakub Korżel, a na Czwartej Maria Uryga. Zawody rozgrywano systemem szwajcarskim, w którym rozegranych zostało siedem rund. Nasza reprezentacja zdobyła 7 punktów, co zapewniło jej miejsce w środku stawki. Opiekunem drużyny był mgr Łukasz Szwiec.

Szachiści na ósmym miejscu w Mistrzostwach Wrocławia Szachiści na ósmym miejscu w Mistrzostwach Wrocławia Szachiści na ósmym miejscu w Mistrzostwach Wrocławia

13 listopada 2016 | Powrót do spisu wiadomości