"Bieg dla Oli"

"Zachęcamy wszystkie osoby lubiące sport i /lub pomagać innym do udziału w biegu, który organizuje biegająca mama z biegającymi lub zabieganymi przyjaciółmi, aby wspomóc zbiórkę na operację kręgosłupa i rehabilitację 14-letniej Oli, uczennicę SP 23 we Wrocławiu.

Szansą na normalne życie dla niej jest operacja kręgosłupa najnowszą metodą leczenia operacyjnego tego typu skolioz - Vertebral Body Tethering (VBT) w Niemczech.
W Polsce nie ma szansy na taką operację.
Metoda pozwala skorygować skoliozę zachowując ruchomości kręgosłupa, co jest ogromnie ważne dla Oli - tancerki, osoby bardzo aktywnej fizycznie.
Zgłosić się może każdy - jeśli biegasz, zdecyduj na bieg i wybierz dystans - 1km lub 5 km lub 10km. Jeśli nie biegasz,a chcesz pomóc,  zdecyduj jaką podejmiesz inną DOWOLNĄ aktywność fizyczną.
Jak to zrobić?
Zapisz się na bieg - https://elektronicznezapisy.pl/event/5152/strona.html
Wpłać opłatę startową na zrzutka.pl/olapindral
Zrealizuj plan, masz czas do 10 października.
Po ukończeniu biegu umieść screen lub zdjęcie z biegu na FB Prosto do celu dla Oli. Wirtualny bieg charytatywny wpisem dotyczącym podsumowania biegu.
Albo prześlij mailowo - prostodocelu2020@gmail.com
Zasłużysz na medal, który nadejdzie pocztą.
Możesz też zdobyć jedną z nagród w różnych konkurencjach lub w wyniku losowania.
Biegniemy oddzielnie, ale pomagamy wspólnie!"

10 września 2020 | Elżbieta Hermanowicz | Powrót do spisu wiadomości