Informacje maturalne dla absolwentów

Harmonogram egzaminów pisemnych i ustnych.

W holu głównym na parterze, naprzeciw wejścia do szkoły, wywieszone zostały listy maturalne, wraz z harmonogramem matur pisemnych i ustnych.
Prosimy maturzystów o ich przejrzenie, odnalezienie swoich nazwisk i sprawdzenie czy znajdują się na listach wszystkich deklarowanych przedmiotów.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, należy zgłosić do p.wicedyr. K.Kunasiewicz.
Do p.Kunasiewicz należy się też zgłaszać z wszelkimi pytaniami dotyczącymi organizacji egzaminu maturalnego i procedur maturalnych.

Prosimy absolwentów o odbieranie kopii deklaracji maturalnych - w sekretariacie szkoły:

Składanie deklaracji maturalnych

Absolwent może złożyć jedną z deklaracji maturalnych:

-wstępną - składaną do 30 września (możną ją potem do 7 lutego zmienić)

- ostateczną - składaną do 7 lutego (w której już niczego zmienić nie można)

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA DEKLARACJI PRZEZ ABSOLWENTÓW UPŁYWA

7 LUTEGO 2020

Prosimy absolwentów o przynoszenie do sekretariatu wypełnionych deklaracji

- łatwiej to zrobić w domu, mając przed sobą świadectwo maturalne i aneksy.

Przy składaniu deklaracji maturalnej trzeba mieć przy sobie świadectwo ukończenia szkoły!

Uwaga! Bardzo ważne!!! Opłaty za powtarzanie egzaminów maturalnych!

Do deklaracji absolwenci dołączają dowód wpłaty za egzaminy, które tego wymagają! (informacja na Waszym koncie na stronie OKE).

Opłatę należy wnieść w terminie między 1 stycznia a 7 marca 2020 na rachunek OKE. Szczegółowe informacje w pliku poniżej.

Lista tematów na ustny egzamin z języka polskiego od roku szkolnego 2014/15