Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu
Liceum Ogólnokształcące nr XI
Gimnazjum nr 20

Lekkoatletyka

Lekkoatletyka - Jesień 2014 - Chłopcy

Lekkoatletyka - Jesień 2014 - Dziewczęta

Lekkoatletyka Dziewczęta - Jesień 2013

60 metrów
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Kolasa Anna3 B8,4210
Chełkowska Urszula2 SW8,869
Pochodyła Martyna2 B9,218
Jankowska Sylwia 2 SW9,218
Dyjewska Klaudia1 A9,327
Sieja Marcelina3 C9,476
Stoga Weronika2 SW9,565
Fortuniak Roksana1 B9,574
Palęcka Kamila2 B9,733
Rybicka Katarzyna2 B9,733
Chrapczyńska Beata1 B9,742
Banaś Adrianna3 D9,811
Dąbrowska Hanna2 A9,811
100 metrów
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Kolasa Anna3 B14,0910
Pochodyła Martyna2 B15,369
Jankowska Sylwia 2 SW15,48
Chełkowska Urszula2 SW15,417
Gorzelak Nikola2 A16,026
Dyjewska Klaudia1 A16,195
Banaś Adrianna3 D16,24
Fortuniak Roksana1 B16,223
Sieja Marcelina3 C16,242
Słupska Monika3 C16,242
Rybicka Katarzyna2 B16,491
Chrapczyńska Beata1 B16,491
Pchnięcie kulą
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Zdybel Magdalena2 SW8,8510
Gorzelak Nikola2 A8,259
Chełkowska Urszula2 SW7,88
Pochodyła Martyna2 B7,17
Bilińska Kinga1 A76
Ławniczak Agnieszka1 SW6,85
Dudek Natalia3 A6,85
Stoga Weronika2 SW6,74
Czarnołęcka Aleksandra3 A6,73
Gaweł Magdalena3 C6,652
Dubaniowska Edyta2 B6,51

Lekkoatletyka Chłopcy - Jesień 2013

60 metrów
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Caliński Oskar3 A7,310
Kowalczyk Norbert1 SP7,310
Sarnecki Paweł2 SW7,429
Fudali Dawid2 SP7,458
Majgier Kmil1 SP7,57
Błachut Dawid2 SW7,646
Kaczmarek Kacper2 SP7,685
Chaber Dawid2 SP7,694
Szaciło Damian2 SW7,73
Grzyb Tomasz1 SP7,732
Chyliński Rafał2 A7,791
100 metrów
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Fudali Dawid2 SP12,4710
Błachut Dawid2 SW12,589
Kaczmarek Kacper2 SP12,598
Caliński Oskar3 A12,77
Stawiarski Arkadiusz2 SP12,736
Grzyb Tomasz1 SP12,736
Stachowiak Karol2 SW12,945
Kozieł Kamil2 SP13,054
Skubiszewski Jakub3 A13,083
Bajerski Michał2 SP13,222
Chaber Dawid2 SP13,281
Pchnięcie kulą
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Sarnecki Paweł2 SW11,7510
Traczyk Daniel2 SP11,39
Skubiszewski Jakub3 A118
Strzelczyk Arkadiusz2 SP10,67
Jarczak Tobiasz1 SW10,56
Kaczmarek Kacper2 SP10,45
Poznański Michał2 SP10,45
Bohdanowicz Jakub2 SP10,34
Benc Grzegorz3 C10,34
Salamaga Przemysław2 SP10,23
Cieślak Mateusz2 SP10,23
Kopacki Marcin3 D102
Pękalski Tomasz2 A102
Wojtusik Przemysław1 SP102
Adamski Bartosz2 SW9,81
600 metrów
Nazwisko i imięKlasaWynikPunkty
Stachowiak Karol2 SW1,41,0710
Chodorski Mateusz1 B1,44,019
Stawiarz Sebastian1 SP1,44,138
Dutko Robert1 SP1,44,247
Caliński Oskar3 A1,44,326
Dobrowolski Kacper1 SW1,45,095
Grzyb Tomasz1 SP1,45,394
Mądrawski Przemysław1 SP1,46,333
Caliński Patryk1 SW1,47,132
Szaciło Damian2 SW1,47,501

Zobacz także: