Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu

Rekrutacja do klasy siatkarskiej / piłki nożnej dziewcząt

Sportowa (piłka siatkowa / piłka nożna dziewcząt) 2019/20 dla absolwentów szkoły podstawowej.

Do grupy siatkarskiej nabór prowadzony jest zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Rekrutacja do klasy odbywa się w oparciu o test sprawnościowy ukierunkowany z zakresu siatkówki lub piłki nożnej. Obie grupy sportowe będą trenować na obiektach szkoły, które są profesjonalnie wyposażone w dwa boiska (wielofunkcyjne i ze sztuczną nawierzchnią, dwie siłownie oraz dwie sale gimnastyczne). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w ramach 3 godzin wychowania fizycznego oraz 7 godzin treningowych.

Rekrutacja do klasy odbywa się w oparciu o test sprawnościowy ukierunkowany z zakresu piłki siatkowej/ piłki nożnej, który odbędzie się w dniach 23 - 24 maja 2019.

Terminy przeprowadzenie testów sprawnościowych dla kandydatów gimnazjów i szkół podstawowych do Liceum Ogólnokształcącego nr XI na rok szkolny 2019/2020

23 maja 2019 r., godzina 14 – test do klasy siatkarskiej (p. Marcin Jarosz)

24 maja 2019 r., godzina 12 – test do klasy piłkarskiej (p. Wojciech Gąsiewski)

deklaracja-test sportowy

Harmonogram rekrutacji 2019-2020

System rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych we Wrocławiu!

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019-2020 - plakat

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019-2020 - prezentacja

Klauzula - rekrutacja ucznia do placówki oświatowej