Tenis stołowy dziewcząt

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt

Martyna Kaproń Mistrzynią Szkoły w roku szkolnym 2016/17

Cztery dziewczyny zgłosiły się do Mistrzostw Szkoły w tenisie stołowym, które odbyły się 11 stycznia 2017 r. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Zawody wygrała Martyna Kaproń, która zwyciężyła we wszystkich pojedynkach. Drugie miejsce zajęła Urszula Pogłud, która uległa tylko Martynie. I to właśnie te dwie zawodniczki będą reprezentowały naszą szkołę na rozgrywkach międzyszkolnych, które odbędą się 3 lutego 2017 r. w ZS nr 22. O trzecie miejsce stoczyły wyrównaną walkę Patrycja Matczak z Natalią Szablewską.Ta pierwsza okazała się minimalnie lepsza i zajęła najniższy stopień podium.

Wyniki meczów:

1. Matczak vs Kaproń - 0 : 2

2. Pogłud vs Szablewska - 2 : 0

3. Matczak vs Szablewska - 2 : 1

4. Kaproń vs Pogłud - 2 : 0

5. Matczak vs Pogłud - 0 : 2

6. Kaproń vs Szablewska - 2 : 0.

Zawody zorganizował i przeprowadził pan Łukasz Szwiec.

Mistrzostwa Szkoły 2014/15

Tytuł Mistrzyni Szkoły na rok szkolny 2014/15 w tenisie stołowym wywalczyła uczennica klasy 3 A Nikola Gorzelak. Drugie miejsce wywalczyła Iza Kirchner z klasy 1 SW. Obie dziewczyny będą reprezentowały naszą szkołę w zawodach międzyszkolnych.

Mistrzyni Szkoły na rok 2014/15 - Nikola Gorzelak 3 A

II miejsce Iza Kirchner 1 SW