Zawody międzyszkolne

Wymiana z niemiecką szkołą Mariengymnasium Jever dzień 8

25.09.2019, dzień ósmy to był czas na podsumowanie naszej wymiany z Mariengymnasium - szkołą goszczą.

Obejrzeliśmy bogatą kolekcję zdjęć, wspominając razem to, co wydarzyło się w ciągu naszego pobytu. Podziękowaliśmy niemieckim partnerom za wspólnie spędzony czas. Z łezką w oku ruszyliśmy w kierunku dworca, wołając: Do zobaczenia we Wrocławiu!Już w maju będziemy gościć niemieckich partnerów w naszej szkole.Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i znajomości. Poznaliśmy bardzo ciekawy region Niemiec - Fryzję, jej ciekawą kulturę, historię, tradycję i mieszkańców.Mamy nadzieję, że nasze miasto Wrocław spodoba się gościom z Jever.

4 października 2019 | Anita Piechnik, Monika Cieślak | Powrót do spisu wiadomości