Aktualności sportowe

3 D Mistrzem Szkoły w piłce siatkowej chłopców 2011/2012

Tegoroczni maturzyści z klasy 3 D okazali się najlepsi w rozgrywkach piłki siatkowej chłopców. W finale, który odbył się 25 kwietnia Mateusz SitekMarek Michalak nie dali szans swoim młodszym kolegom z klasy 1 A wygrywając mecz finałowy 3 : 0 (15 - 12, 15 - 13, 15 - 13).

3 D Mistrzem Szkoły w piłce siatkowej chłopców 2011/2012

Godny podkreślenia jest również fakt, iż klasa 3 D posiadała jednego zawodnika mniej (do meczu finałowego wspierani byli przez Adama Sielickiego), i pomimo tego potrafili zwyciężyć z grającą w pełnym składzie klasą 1 A. Na pochwalę zasłużyła również klasa 1 A grająca w składzie: Jakub Skubiszewski, Jakub Reklewski, Patryk Andrzejewski i rezerwowy Maciej Matusik, która w przyszłym roku ma ogromną szansę sięgnięcia po tytuł mistrzowski.

3 D Mistrzem Szkoły w piłce siatkowej chłopców 2011/2012

Trzecie miejsce w Mistrzostwach Szkoły przypadło "ex aequo" klasom 3 D2 (Sławek Dziadyk, Paweł Adamczyk i Łukasz Sielicki) i 3 C (Robert Zimnoch, Daniel Danielecki, Kuba Kowalski, Bartek Olszewski, Borys Łoniewski).

Przypominam, że rozgrywki toczone były przez 3 miesiące w czasie zajęć pozalekcyjnych (sks) i uczestniczyło w nich 12 zespołów. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych. Do zobaczenia na Mistrzostwach Szkoły w piłce siatkowej chłopców 2012/2013. (luszw)

5 maja 2012 | Powrót do spisu wiadomości