Szkoła

Szkoła położona jest na zielonej wyspie Wrocławia - Biskupinie, w cichej i spokojnej okolicy. Na rozległym terenie wokół szkoły, wśród drzew, mieszczą się szkolne boiska i jednopiętrowy budynek szkoły, wewnątrz którego znajduje się ukwiecone patio. Szkoła przystosowana dla potrzeb uczniów niepełnosprawnych (winda, toaleta). Mamy bardzo dobrze zaopatrzony bufet, a nasi uczniowie korzystają z szafek ubraniowych. Nauczanie języków obcych odbywa się w grupach międzyoddziałowych, tworzonych na podstawie wyników testów, które odbywają się na początku roku szkolnego. Pierwszym językiem kontynuowanym we wszystkich klasach jest język angielski, drugi język do wyboru, niemiecki lub hiszpański. Naszymi atutami są doświadczeni nauczyciele, przyjazna atmosfera i wysoka zdawalność matur.