Wolontariat

Wolontariat szkolny na oddziałach szpitalnych kliniki dla dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.

Udział szkoły w dorocznej akcji charytatywnej
Nie Bądź Sknera, Kup Pampera - Wrocław
na rzecz
Formuła Dobra Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska
Hospicjum Dajmy Nadzieję ze Lwowa

Udział szkoły w corocznej akcji zbiórki zniczy akcji Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia.

Udział szkoły w corocznej zbiórce paczek mikołajowych na rzecz dzieci we wrocławskich klinikach Dołącz do paczki.

W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie wzięli udział w trzech akcjach wolontariatu sportowego.

12.09 na Stadionie Olimpijskim odbyły się zawody lekkoatletyczne organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Nasi uczniowie pomagali w przeprowadzeniu tej imprezy.
Obecni byli: z kl.1d:Julia Ciesielska,Nikola Osipa,Patrycja Idzi, z kl.2b:Daniel Barański,Dominik Jakubowski, Michał Lanzwojczak, z kl.3a:Julia Damm,Malwina Pawluk, Natalia Kosik, Jolanta Czajczyńska, Dominika Drozd, z kl.3b:Roksana Jaśkiewicz i Klaudia Salomońska, oraz Karolina Duma z kl.2a
(opiekun Marcin Jarosz)

14.09 na Stadionie Olimpijskim odbyła się impreza charytatywna,w której drużyny pokonywały jak najdłuższy dystans, w celu zebrania pieniędzy dla chorych dzieci.
Nasze uczennice z kl.1d: Julia Cecot, Sandra Piaseczna, Klaudia Reczko oraz Patrycja Idzi pomagały w organizacji tej szczytnej imprezy.
(opiekunka Anna Domaradzka-Żyła)

17.09 na Morskim Oku odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Uczniowie: Agata Żebrowska i Gabrysia Kalmarczyk z kl.3a, oraz Daniel Barański z kl.2b pomagali w organizacji tej imprezy.
(opiekunka Anna Domaradzka-Żyła)

Maj 2023