Aktualności

Była nauczycielka angielskiego naszej szkoły potrzebuje pomocy. Potrzebna krew grupy A Rh+ oraz dawca szpiku.

Zdjęcie nauczycielkiopis prośby

28 stycznia 2022

Siostrzyczka naszej koleżanki i uczennicy LOXI jest bardzo chora, pomóżmy jej oddając 1% podatku.

zdjęcie chorej dziewczynkiopis prośby o pomoc

28 stycznia 2022

LOXI z kolejnym mandatem do Młodzieżowej Rady Miasta

Podczas ostatniej sesji Młodzieżowej Rady Miasta wybrano nową Komisji Statutową, do której dostała się Wiktoria Terka z klasy 3C. Jest to kolejny sukces dający szkole jeszcze jeden mandat do Rady, w kolejnym roku szkolnym. Gratulacje!!!

25 stycznia 2022

Zwolnieni z Teorii

17.01.2022 roku uczennice z klasy 3 A2 z zespołu Eko Ja Eko Ty Eko My,  w ramach realizacji projektu społecznego ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii, przeprowadziły serię warsztatów dla uczniów klas 3 i 4 Szkoły Podstawowej nr 42 we Wrocławiu.

23 stycznia 2022 | Monika Cieślak | Czytaj całość

Przygotowania do studniówki

Trwają przygotowania do poloneza, młodzież ma możliwość poćwiczenia kroków i korowodów. Przed nami już tylko próba generalna, a 29 stycznia taniec ten otworzy tegoroczną studniówkę.

23 stycznia 2022 | Anna Domaradzka-Żyła