Nadzwyczajna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk uczestniczył w specjalnym posiedzeniu z uczniami, które sam relacjonował : "Dziś byłem z naszą młodzieżą podczas Nadzwyczajne Sesji Młodzieżowej Rady Miasta. To zaangażowana grupa, aktywna społecznie i troszcząca się o nasze miasto.

16 września 2019 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Czytaj całość

Wolontariat 5.PKO bieg charytatywny

W sobotę 14.09 przy pięknej pogodzie odbył się na stadionie olimpijskim 5.PKO bieg charytatywny dla chorych dzieci. 100 czteroosobowych drużyn biegło w biegu sztafetowym przez godzinę pokonując w sumie 3382 okrążenia, co daje 1352 km.Ósemka naszych uczniów wolontariuszy pomagało przy organizacji tej wspaniałej imprezy.

16 września 2019 | Anna Domaradzka - Żyła | Zobacz zdjęcia

Korowód nadziei

W sobotę 7.09.2019 pomimo deszczowej pogody, wielu uczniów naszej szkoły oraz nauczyciele, wzięli udział w Korowodzie Nadziei by pomóc dzieciom chorym na raka. Ok. 300 wrocławian przeszło ulicami miasta aby zjednoczyć się i zwrócić uwagę na sytuację dzieci walczących z rakiem, które nie mogły wraz z rówieśnikami rozpocząć roku szkolnego. Dziękujemy za Waszą obecność!

11 września 2019 | Anita Piechnik | Zobacz zdjęcia

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2019/2020.

2 września 2019 | Anita Piechnik | Zobacz zdjęcia

Międzynarodowa wymiana młodzieży z niemiecką szkołą.

Od 17.09.2019 do 26.09.2019 organizowany jest wyjazd uczniów naszej szkoły do Niemiec.
Jest to projekt międzynarodowej wymiany młodzieży z niemiecką szkołą Mariengymnasium w Jever, Dolna Saksonia nad Morzem Północnym.

2 września 2019 | Monika Cieślak | Czytaj całość