Informacje o egzaminie maturalnym

Informacje o maturze 2021 dla absolwentów (m.in. o składaniu deklaracji maturalnych) - w zakładce Uczniowie/Rodzice - Dla maturzystów

11 stycznia 2021

Wrocławskie Ferie

Nadchodzące ferie zimowe w całym kraju odbędą się w jednym terminie.
18 stycznia uczniowie wrócą do szkół - na lekcje zdalne lub stacjonarne, w zależności od decyzji rządu.
Miasto we współpracy ze szkołami, jednostkami miejskimi, spółkami oraz organizacjami pozarządowymi przygotowało dla wrocławskich uczniów nie tylko klasyczną ofertę wypoczynku zimowego w formie półkolonii, ale także zupełnie nową propozycję zajęć online zorganizowanych we współpracy z Aquaparkiem, Halą Stulecia, Hydropolis, ZOO Wrocław, Centrum Kształcenia Zawodowego, Miejską Biblioteką Publiczną, Fundacją Hobbit, Julką Cymbaluk, Alą Janosz czy Moniką Bronowicką. Wrocławskie Ferie to różne propozycje zajęć online, które zostały przygotowane i zebrane w jeden pakiet, by ułatwić dzieciom i ich rodzicom korzystanie z oferty. Wszelkie materiały znajdują się na stronie https://www.wroclaw.pl/portal/ferie-w-miesci-online.

4 stycznia 2021 | Czytaj całość

Zawody sportowe

Tuż przed świętami nasz uczeń z klasy 3A Jakub Filipek brał udział w IV Ogólnopolskich Debiutach w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zawody trwały dwa dni od 18.12 do 20.12.2020r  w Łódź Fitfabric Zatoka. Jakub pokazał się z bardzo dobrej strony.

29 grudnia 2020 | Marcin Jarosz

Życzenia świąteczne od Dyrekcji LOXI