Dzień Życzliwości

Tym pięknym dniem rozpoczynamy akcję "Życzliwi nie tylko jeden dzień" ♥️ Zapraszamy więc do współtworzenia życzliwej społeczności LO XI mającej wpływ na  otaczającą nas rzeczywistość. Włączajcie się w przygotowane przez SULOXI zabawy.  Dziś posyłamy Wam garść dobrych słów. Niech pocieszą umocnią i zachęcą do dzielenia się nimi. A za chwilkę  specjalnie dla Was życzenia od najważniejszej w naszym mieście Osoby!

Film z pozdrowieniami dla LOXI od Prezydenta Jacka Sutryka

21 listopada 2020 | Anita Piechnik

21 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2020

17 listopada 2020 | Agnieszka Pałac

Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów

W miniony weekend odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych, w których brała udział Julia Remian, uczennica klasy II E1.

16 listopada 2020 | Grzegorz Jatczyszyn | Czytaj całość

Dzień wyborczy

W wolnych wyborach na przewodniczącego szkoły, większością głosów wygrał Eryk Szafrański z klasy 2e1. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również Hani Ciechanowskiej i Oliwi Gorzelak za gotowość podjęcia tej ważnej funkcji  i zaangażowanie w kampanię wyborczą. Mamy nadzieje, że pomimo powyższej sytuacji nadal będą chciały pracować dla dobra wspólnoty szkolnej i wspierać Eryka w Jego zadaniu.

13 listopada 2020 | Anita Piechnik