Aktualności

WEWNĘTRZNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCE KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

w związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem Covid-19

W tych dniach są egzaminy maturalne

więc konsultacje nie będą się odbywać 8,9,10 czerwca (polski, matematyka, angielski i 16 czerwca)

20 maja 2020 | Czytaj całość

Komunikat

Informujemy, że w dniach 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. kontakt ze szkołą oraz obsługa interesantów odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną: 71 798-68-94 wew. 100 oraz mailową: sekretariat.lo11@wroclawskaedukacja.pl

27 kwietnia 2020

Komunikat Dyrektora Szkoły!!!

Informuję, że z powodu epidemii koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, młodzieży   oraz dorosłych, a także w odpowiedzi na apel Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 20 marca br., wprowadzam całkowity zakaz wstępu na teren Liceum Ogólnokształcącego nr XI we Wrocławiu oraz przyległe obiekty sportowe (boiska, siłownia kalistenika,stoły-pingpongowe) osobom niebędącym pracownikami Szkoły.

Magdalena Wesołowska-Rańda

21 marca 2020

Sukces naszej uczennicy Izabeli Rawskiej 1A2 – wyróżnienie w konkursie na esej w języku angielskim

Fundacja Kultury Irlandzkiej w ramach projektu „Irlandia w szkole” w roku szkolnym 2019/2020 zorganizowała konkurs na napisanie eseju na temat inspirującej kobiety małej ojczyzny, regionu, miasta, wioski.

18 maja 2020 | Agnieszka Pałac | Czytaj całość

75 lat wolnego miasta Wrocław