Plebiscyt edukacyjny Gazety Wrocławskiej

Nasza Pani Dyrektor została nominowana przez rodziców i uczniów w plebiscycie edukacyjnym Gazety Wrocławskiej w kategorii Dyrektor Szkoły. Wesprzyjmy ją naszymi głosami!!!

Link do głosowania : https://gazetawroclawska.pl/.../magdalena-wesolowska.../

6 listopada 2022 | Zobacz zdjęcia

BohaterON w naszej szkole

W tym roku uczniowie klasy 1 D uczestniczyli w ogólnopolskim programie BohaterON, Który od wielu lat realizowany jest w naszej szkole. Program poświęcony jest pamięci o Powstaniu Warszawskim i Warszawskich Powstańcach.

30 listopada 2022 | Katarzyna Szczepankiewicz-Grosel | Czytaj całość

Sukces Oliwii Bubacz

Dnia 26 listopada w Kędzierzynie Koźlu odbył się ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego. Uczennica klasy 1D Oliwia Bubacz wraz z partnerem, reprezentując Wrocławską Akademię Tańca zdobyła III miejsce w tańcach standardowych i uzyskała awans do wyższej klasy tanecznej C. Gratulacje !!!

30 listopada 2022 | Zobacz zdjęcia

Dwa złote medale dla Mateusza Hebdowskiego

W dniu 26.11.2022 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski,  Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. Mateusz Hebdowski z klasy 3D zdobył dwa złote medale, jeden w kategorii U18 Gi -81kg, drugi w kategorii U18 No Gi -81kg, jednocześnie broniąc tytułu Mistrza Polski, który posiada od 2018 roku.

29 listopada 2022 | Czytaj całość

Kiermasz ciast

W dniu 23.11 z okazji tygodnia życzliwości w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, którego fundusze zostaną przekazane chorej 4-letniej Oliwce na jej kosztowną operację.

25 listopada 2022 | Monika Łacna | Czytaj całość