Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu

Mistrzostwa Klas Pierwszych w Lekkiej Atletyce

Dnia 18.09.2018 przy pięknej słonecznej pogodzie na bieżni przy ul. Pautscha odbyły się Mistrzostwa Klas Pierwszych w Lekkiej Atletyce. Uczestniczyło w nich 65 uczniów. Rywalizowali w 4 konkurencjach: biegach na 100 i 500 m, skoku w dal i pchnięciu kulą.

21 września 2018 | Tomasz Marszewski | Czytaj całość

Inauguracja sportowego roku szkolnego 2018/2019.

Wolontariusze z LO XI po raz kolejny wsparli swoją pracą sędziów podczas Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, która odbyła się 18 września na Stadionie Olimpijskim.

18 września 2018 | Grzegorz Jatczyszyn | Czytaj całość

Obchody upamiętniające wybuch II wojny światowej

9 września poczet sztandarowy naszego liceum uczestniczył w uroczystościach upamiętniających wybuch II wojny światowej oraz okupację niemiecką i radziecką ziem polskich.

17 września 2018 | Katarzyna Szczepankiewicz | Czytaj całość

Wycieczka do Parku Wiedzy w ramach XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

W sobotę 15.09.2018 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 19 uczestniczyli w wycieczce do Parku Wiedzy zorganizowanym na części Promenady Staromiejskiej i pl. Teatralnym w ramach XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

16 września 2018 | Andrzej Starużyk | Czytaj całość

Korowód Nadziei

W sobotę 8 września czterdziestu uczniów z ZS 19 wzięło udział w Korowodzie Nadziei, który przeszedł ulicami Wrocławia.

13 września 2018 | Monika Wróblewska | Czytaj całość