Znak Jakości Szkoły

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała pierwszy raz w historii

BRĄZOWĄ ODZNAKĘ PERSPETYW 2020.

Jesteśmy bardzo dumni. Widać, że ciężka praca się opłaca.

12 lutego 2020

Studniówka LOXI 2020

Piątkowy wieczór był wyjątkowy dla tegorocznych maturzystów, którzy bawili się na studniówce w hotelu Jasek. Bal rozpoczął się polonezem, którego poprowadził sam Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Cała fotorelacja pod linkiem:

9 lutego 2020 | Grzegorz Jatczyszyn | Zobacz zdjęcia

Konkurs wiedzy o sporcie

W czwartek odbył się szkolny konkurs wiedzy o sporcie w, którym startowało aż 8 pierwszych klas.

7 lutego 2020 | Anna Domaradzka-Żyła, Grzegorz Jatczyszyn | Czytaj całość

Uniwersytet Młodego Przyrodnika

We wtorek 04.02.2020 uczniowie klas pierwszych zakończyli cykl spotkań pt. "Atrakcyjność fizyczna człowieka jako sygnał biologiczny". Zajęcia były prowadzone przez prof. nadzw. dr hab. Krzysztofa Borysławskiego na Uniwersytecie Przyrodniczym.

6 lutego 2020 | Jolanta Jaszczak | Czytaj całość

Licealiada w kręgle

Reprezentacja Lo 11 w składzie Rudolf Klimowicz 1E2, Angelika Michalska 1D, Julia Cecot 1D oraz Michał Landzwojczak 2B zajęli 22 miejsce na 31 startujących szkół w zawodach w kręgle.

6 lutego 2020 | Grzegorz Jatczyszyn