Licealiada w koszykówce

W piątek 6 grudnia reprezentacja dziewcząt w koszykówce, grała dwa mecze z LO X gospodarzem rozgrywek oraz LO III.

8 grudnia 2019 | Grzegorz Jatczyszyn | Czytaj całość

Akcja mikołajkowa zbierania prezentów

We wtorek zakończyliśmy mikołajową akcję zbierania prezentów dla potrzebujących dzieci. W tym roku wsparliśmy "Wolontigers" działający przy Młodzieżowej Radzie Miasta, Fundację " Zobacz mnie" oraz dzieci chorujące na przewlekłe choroby i przebywające w szpitalu.

6 grudnia 2019 | Anita Piechnik | Czytaj całość

Weronika z 3A i Klaudia z 3B laureatkami VII Dyktanda Niepodległościowego

Uroczysta gala konkursu odbyła się 26 listopada w auli LO XIV we Wrocławiu, które już drugi rok jest współorganizatorem tego międzywojewódzkiego dyktanda.

5 grudnia 2019 | Katarzyna Bauman | Czytaj całość

Warsztaty ceramiczne

W poniedziałek uczniowie z klas 1e2 i 1a1 uczestniczyli w warsztatach ceramicznych. Program realizowany z projektu " Szkoła w mieście".

5 grudnia 2019 | Anita Piechnik | Czytaj całość

Finał Wrocławskiego Testu na HIV

Dzisiaj 3 grudnia odbył się III Finał Kampanii Edukacyjnej Wrocławski Test na HIV. Z naszej szkoły w teście udział brało 10 uczniów, którzy najlepiej napisali etap szkolny.

4 grudnia 2019 | Jolanta Jaszczak | Czytaj całość