Puchar Polski FIS Big Air

Maciej Zaczyk z klasy 1D zajął 3 miejsce w Pucharze Polski FIS Big Air, pomimo kontuzji łopatki. Serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sportowych sukcesów!!!

22 lutego 2021 | Patrycja Ostrowska | Czytaj całość

Akcja "Serce dla zwierząt "

9 lutego 2021 | Anita Piechnik

Flaga i Herb od Prezydenta Miasta dla LOXI

Pan Prezydent Jacek Sutryk przekazał LOXI Flagę i Herb Wrocławia, a także wiadomości o naszej Małej Ojczyźnie WROCŁAWIU  którą będziemy przekazywać i utrwalać na lekcjach historii i godzinach wychowawczych.

29 stycznia 2021 | Magdalena Wesołowska-Rańda

Informacje o egzaminie maturalnym

Informacje o maturze 2021 dla absolwentów (m.in. o składaniu deklaracji maturalnych) - w zakładce Uczniowie/Rodzice - Dla maturzystów

11 stycznia 2021

Wrocławskie Ferie

Nadchodzące ferie zimowe w całym kraju odbędą się w jednym terminie.
18 stycznia uczniowie wrócą do szkół - na lekcje zdalne lub stacjonarne, w zależności od decyzji rządu.
Miasto we współpracy ze szkołami, jednostkami miejskimi, spółkami oraz organizacjami pozarządowymi przygotowało dla wrocławskich uczniów nie tylko klasyczną ofertę wypoczynku zimowego w formie półkolonii, ale także zupełnie nową propozycję zajęć online zorganizowanych we współpracy z Aquaparkiem, Halą Stulecia, Hydropolis, ZOO Wrocław, Centrum Kształcenia Zawodowego, Miejską Biblioteką Publiczną, Fundacją Hobbit, Julką Cymbaluk, Alą Janosz czy Moniką Bronowicką. Wrocławskie Ferie to różne propozycje zajęć online, które zostały przygotowane i zebrane w jeden pakiet, by ułatwić dzieciom i ich rodzicom korzystanie z oferty. Wszelkie materiały znajdują się na stronie https://www.wroclaw.pl/portal/ferie-w-miesci-online.

4 stycznia 2021 | Czytaj całość