Zawody w podnoszeniu cięzarów Julii Remian

W dniach 16-18.10.2020 r odbyły się XL(Międzynarodowe) Zawody w Podnoszeniu Ciężarów SREBRNA SZTANGA w hotelu Novotel we Wrocławiu, w których brała udział Julia Remian, uczennica klasy II E1. Po wielomiesięcznym, intensywnym przygotowaniu udało się jej pobić rekord życiowy.

19 października 2020 | Czytaj całość

ZWOLNIENI Z TEORII

Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została oficjalnie zarejestrowana na platformie projektu Zwolnieni z Teorii. Serdecznie zapraszam uczniów LO XI, którzy są zainteresowani stworzeniem grupy projektu Zwolnieni z Teorii i zawsze marzyli o zorganizowaniu własnej akcji społecznej!
Chętnie udzielę szczegółowych informacji. Zgłaszajcie się prędko, ponieważ rejestracja grup trwa tylko do 30.11.2020!!! Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu! Monika Cieślak- koordynatorka projektu.

16 października 2020 | Monika Cieślak

PAYEYE RUN-"ZOBACZ MNIE

Dzięki wsparciu wolontariuszy z Liceum Ogólnokształcącego nr 11, partnerom oraz przyjaciołom udało się zebrać za Bieg Charytatywny PAYEYE RUN-"ZOBACZ MNIE" - 10 000 zł !!!

15 października 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Gronu Pedagogicznemu oraz Administracji i Obsłudze Liceum Ogólnokształcącego nr XI

w tym uroczystym dniu, składam Państwu najszczersze życzenia,

podziękowania za trud, zaangażowanie w edukację oraz wychowanie naszej młodzieży.

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją, aby przypomnieć o naszej roli,

jaką ważną funkcję pełnimy w życiu młodych ludzi – jesteśmy przewodnikami,

ujawniamy pasje, odkrywamy talenty, pomagamy poznawać świat i motywujemy do podejmowana wyzwań.

Życzę Wam, aby  ta trudna misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budujemy fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości.

Życzę także w tym trudnym czasie, dużo zdrowia, zadowolenia
i optymizmu, oraz pomyślności w życiu osobistym.

Magdalena Wesołowska-Rańda

14 października 2020

„Michalak Anologowo… I nie tylko”

W ramach zajęć z  edukacji medialnej klasa 2c odwiedziła  CENTRUM KULTURY AKADEMICKIEJ i INICJATYW LOKALNYCH "CZASOPRZESTRZEŃ" w Zajezdni Dąbie.

9 października 2020 | Jolanta Makaruk | Czytaj całość