Wycieczka na osiedle Osobowice

W  sobotę 11.01.2020 r. uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego w ramach Koła Miłośników Wrocławia uczestniczyli w wycieczce na osiedle Osobowice.

13 stycznia 2020 | Andrzej Starużyk  | Czytaj całość

"Wigilia dla zwierząt"

Tegoroczna akcja "Wigilia dla zwierząt" zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy 3400 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto Ligi Ochrony Przyrody.

13 stycznia 2020 | Jolanta Jaszczak | Czytaj całość

„… a jednak Mickiewicz”

Miło nam poinformować, że Marta Billewicz z klasy 2C i Maurycy Jurczykowski z klasy 2B odnieśli sukces w X Edycji Międzyszkolnego Konkursu „… a jednak Mickiewicz”.

10 stycznia 2020 | Katarzyna Bauman i Joanna Sławczyk | Czytaj całość

Jasełka 2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, młodzież z klas pierwszych pod okiem pań Doroty Kozakowskiej i Anity Piechnik przygotowała szkolne Jasełka. Zapraszamy na fotorelację.

21 grudnia 2019 | Grzegorz Jatczyszyn | Zobacz zdjęcia

III Ogólnopolski Konkurs Translation Master

Znalezione obrazy dla zapytania flaga angli

10.12 odbył się szkolny etap III Ogólnopolskiego Konkursu Translation Master, zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku.

18 grudnia 2019 | Jowita Mikluszka | Czytaj całość