Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu

Zawody w tenisa stołowego

15 lutego reprezentacje naszej szkoły w składzie: dziewczęta- Monika Bilska, Kinga Podkowa, Daria Kiliman oraz chłopcy- Dominik Robak, Daniel Morąg i Patryk Ostrowski brali udział w Licealiadzie w tenisie stołowym

20 lutego 2019 | Anna Domaradzka-Żyła | Czytaj całość

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu 8 - 10.02.2019

Kacper Wieczorek zajął 15 miejsce na 200 m z wynikiem 23.12 minimalnie gorszym od życiówki, a na 60 m ppł awansował do finału B i zajął w nim 7 miejsce - czyli w sumie też 15. W eliminacjach poprawił rekord życiowy na 8.71. W finale powtórzył ten czas. Kacper debiutował na Halowych Mistrzostwach Polski. Należy dodać, że poziom mistrzostw w tym roku był najwyższy w historii.

15 lutego 2019 | Tomasz Marszewski | Zobacz zdjęcia

Walentynki 2019

Z okazji Walentynek, Samorząd Uczniowski przygotował dla koleżanek i kolegów Quiz Walentynkowy. Nagrodą za poprawną odpowiedź w quizie był kawałek domowego ciasta.

14 lutego 2019 | Monika Wróblewska | Czytaj całość

Oszczędzanie energii we Wrocławiu - nasza wspólna sprawa

15 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Oszczędzania Energii, na pamiątkę wejścia w życie Protokołu z Kioto, wskazującego działania, które mają na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych.

11 lutego 2019

XIX Polonez dla Fredry

Uczniowie LOXI jak corocznie już zatańczyli XIX Poloneza dla Fredry. Pierwszą parę przez Rynek poprowadził Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

27 stycznia 2019 | Zobacz zdjęcia