Projektu Obywatel

Podsumowanie Projektu Obywatel. Odpowiedzialność i Tożsamość. Reportaż Grupa Alpha: w składzie : Alan Dudkiewicz, Kacper Gworys, Szymon Jarzynka (kapitan grupy), Patryk Solarski. Wszyscy z 3C.

26 stycznia 2023 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Zobacz zdjęcia

"Byłem fotografem w Auschwitz"

20.01 uczniowie naszego liceum pod opieką Pani Anny Domaradzkiej- Żyły i Pani Moniki Łacnej uczestniczyli w spotkaniu z autorką nowej publikacji o Wilhelmie Brassie - więźniu - fotografie, Panią Anną Dobrowolską.

26 stycznia 2023 | Damiana Nowak | Czytaj całość

Wolontariat

W imieniu Fundacji “Wrocławskie Hospicjum dla dzieci” serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny który odbędzie się 29. 01. 2023r więcej informacji:https://hospicjum.wroc.pl/noworoczny-koncert-charytatywny-29-stycznia-2023/

26 stycznia 2023 | Monika Łacna | Czytaj całość

Zwolnieni z Teorii

Młodzież z naszej szkoły realizuje bardzo pożyteczne projekty społeczne w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Z własnej inicjatywy pomagają innym.
Prosimy o wsparcie ich działań.

22 stycznia 2023 | Monika Cieślak | Czytaj całość

R.I.P.

Z bólem serca żegnamy naszego PRZYJACIELA SZKOŁY, PANA KRZYSZTOFA BALAWEJDERA człowieka z wielkim sercem który był zawsze uśmiechnięty, ciepły i życzliwy, mający dla każdego czas i dobre słowo, ŻEGNAJ PRZYJACIELU.

19 stycznia 2023