Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Naszą stypendystką w tym roku jest Aleksandra Skrzypek z klasy IIA ze średnią 4,93. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

10 grudnia 2018 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Zobacz zdjęcia

Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

6 grudnia 2018 w V Liceum Ogólnokształcącym odbył się międzyszkolny XXXII Wrocławski konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej.

7 grudnia 2018 | Monika Cieślak | Czytaj całość

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, na ul. Ruskiej w Strefie Kultury, odbyło się spotkanie dorosłych i dzieci, którzy na co dzień pomagają podopiecznym Hospicjum '' Formuła Dobra'' przy ul. Bujwida. Nasze uczennice reprezentowały na tym spotkaniu grupę wolontariuszy z ZS 19.

6 grudnia 2018 | Monika Wróblewska | Czytaj całość

II Wrocławski Test Wiedzy o HIV/ AIDS

03 grudnia na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego odbył się II Wrocławski Test Wiedzy o HIV/ AIDS organizowany w ramach Finału II Kampanii Edukacyjnej nt. HIV/AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową.Nasza uczennica JADWIGA WAŻNA Z KLASY 3A ZDOBYŁA PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE. Gratulacje!!!

4 grudnia 2018 | Beata Kuszewska | Czytaj całość

Zajęcia koła medycznego

Kolejne zajęcia koła odbyły się w Centrum Symulacji Medycznej.

3 grudnia 2018 | Jolanta Jaszczak | Zobacz zdjęcia