Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu

Dzień Edukacji Narodowej: Nagrody Prezydenta Wrocławia dla nauczycieli rozdane

122 wrocławskich nauczycieli odebrało Nagrody Prezydenta Wrocławia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodzeni otrzymali te prestiżowe wyróżnienia za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.W tym roku szkolnym otrzymała ją Pani Dorota Kozakowska SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

15 października 2018 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Zobacz zdjęcia

Wybory do Samorządu uczniowskiego

W czwartek odbyły się wybory do nowego Samorządu uczniowskiego ZS 19. Gratulujemy zwyciezcom i życzymy owocnej pracy.

15 października 2018 | Grzegorz Jatczyszyn

Otrzęsiny klas pierwszych

W środę w ZS 19 odbyły się Otrzęsiny klas I LO. Samorząd Uczniowski przygotował dużo gier,zabaw i konkurencji sprawnościowych, których celem była integracja kolegów i koleżanek z klas pierwszych oraz wcielenie ich w szeregi społeczności uczniowskiej.

15 października 2018 | Monika Wróblewska | Czytaj całość

„Po polsku o historii”

„Po polsku o historii” pisało w ZS nr 19 prawie czterdziestu uczniów z liceum i gimnazjum. Aby przejść do etapu wojewódzkiego, należało napisać bezbłędnie przynajmniej 75% tekstu. Na wyniki musimy poczekać aż do 2 listopada, kiedy sprawdzone przez p. K. Bauman prace zostaną komisyjnie zweryfikowane

14 października 2018 | Katarzyna Bauman | Czytaj całość

WILD RUN

7 października(niedziela) na terenie wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego odbył się charytatywny bieg na rzecz ochrony zagrożonych gatunków zwierząt. W biegu brało udział ponad 1000 osób. Nasi uczniowie uczestniczyli w tej akcji jako wolontariusze.

12 października 2018 | Jolanta Jaszczak | Zobacz zdjęcia