Mecz nauczyciele vs uczniowie

18 czerwca w LOXI odbył się piknik integracyjny oraz mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. W zaciętym pojedynku nauczyciele zwyciężyli 2:0. Dziękujemy za miłą atmosferę i świetną rywalizację sportową!!!

18 czerwca 2021 | Zobacz zdjęcia

Konkurs chemiczny

11.06  odbył się II etap szkolnego konkursu chemicznego  na temat właściwości związków nieorganicznych. W I etapie brało udział 13 uczniów, którzy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną.

16 czerwca 2021 | Urszula Pacura | Czytaj całość

Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21

Zwolnieni z TeoriiZ wielką radością pragnę poinformować, że dzięki pomyślnie ukończonym projektom społecznym dwóch zespołów z naszej szkoły - Ekopszczółki z klasy 2C i zespołu Violentiam z klasy 2D, nasze Liceum nr XI znalazło się w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21.

15 czerwca 2021 | Monika Cieślak | Czytaj całość

Klasy filmowe

W mijającym roku szkolnym uczniowie klas I realizujący język polski w zakresie rozszerzonym zdobywali wiedzę o historii kina dzięki współpracy LOXI z Dolnośląskim Centrum Filmowym, poprzez uczestnictwo w programie Klasy filmowe.

15 czerwca 2021 | Joanna Sławczyk | Czytaj całość

Szczepmy się