Як записати дитину з України до садка або школи

informacja w jaki sposób zapisać dziecko do szkoły

4 marca 2022

Jak zapisać do przedszkola lub szkoły dziecko przyjeżdżające z Ukrainy

informacja w jaki sposób zapisać dziecko do szkoły

4 marca 2022

Pożegnanie maturzystów

Dnia 29 kwietnia 2022 r. (piątek) odbyło się oficjalne pożegnanie maturzystów. Z tej okazji uczniowie należący do koła teatralnego pod przewodnictwem Pani Doroty Kozakowskiej przygotowali etiudę - współczesną wersję "Dziadów". Maturzystom kończącym już przygodę z Naszym Liceum, towarzyszyły również piosenki - część z nich została zaśpiewana przez chór dziewczyn z klasy 3D.

9 maja 2022 | Monika Łacna | Zobacz zdjęcia

Matura 2022 w LOXI

Słowa wsparcia i życzenia powodzenia przekazał naszym maturzystom Pan Prezydent Jacek Sutryk, dziękujemy bardzo za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

A Wam Kochani Maturzyści POŁAMANIA DŁUGOPISÓW!!!

4 maja 2022 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Zobacz zdjęcia

No backpack day

8 kwietnia (piątek) 2022 r. odbył się "No Backpack Day" - dzień bez plecaka. Uczniowie naszego liceum wzięli udział w konkursie na najzabawniejszy pomysł, który miał zastąpić plecaki.

4 maja 2022 | Adam Jas | Czytaj całość