im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Tenis stołowy

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2023/2024

1.02 rozegrane zostały mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Frekwencja dopisała, startowało 31 uczestników w tym 9 dziewcząt.
Gry szczególnie u chłopców były zacięte i ostatecznie zwyciężył zeszłoroczny mistrz szkoły Artur Wójcikiewicz z kl.3b, który pokonał w finale
Jakuba Tomickiego z tej samej klasy.
Trzecie miejsce zajął uczeń kl.1d Franciszek Kalita.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Joanna Piętoń z kl.3d, przed Zuzanną Jędrzejowską z kl.2j i Nelly Brusiło z kl.2t.
14.02 nasza reprezentacja zagra w Licealiadzie.

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2022/2023

Zgłosiło się 8 uczennic i 12 uczniów, aby powalczyć o tytuł najlepszego i zakwalifikować się do zawodów międzyszkolnych.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Julia Cecot kl.4d, przed Joanną Piętoń kl. 2d i Nelly Brusiło kl.1t
Wśród chłopców prym wiedli: Artur Wójcikiewicz kl.2b, przed Mateuszem Giezkiem i Dominikiem Szomą obaj z kl.3d.
Kolejne miejsca zajęli: 4. Alan Ćmikiewicz, 5. Jakub Tomicki, 6-7. Aleksander Lenzu i Mikołaj Dziuba
Zawody zorganizowała Anna Domaradzka-Żyła

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2021/2022

Tenis Stołowy, Wiosła, Tabela, Gry, Sporty, Grać

Mistrzynią szkoły została Julia Cecot z kl.3d, a druga była Joanna Piętoń z kl.1d Wśród chłopców rywalizacja była zdecydowanie większa. Po rozgrywkach grupowych zawiązała się czwórka finałowa.  Ostatecznie  mistrzem szkoły został Dominik Szoma, a wicemistrzem Mateusz Giezek obaj z 2d, trzeci był Rafał Kuś z 3e2 który pokonał czwartego Jakuba Tomickiego z 1b
Dalsze miejsca zajęli:
5-6 miejsce : S.Anioła i M.Przybysz
7-8 miejsce : J. Kobuszyński i N.Ćmikiewicz
9-12 miejsce : A. Lenzu, M. Małucha, P.Gruszczynski i B.Charkiewicz.
Zawody przeprowadziła Anna Domaradzka-Żyła

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2019/2020

31 stycznia odbyły się Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zgłosilo się 6 dziewcząt i 15 chłopców. Wśród pań najlepszą okazała się Julia Cecot z 1d, przed Sandrą Piaseczną 1d i Darią Kiliman 2b.. Gratulacje Zawody prowadziła Anna Domaradzka- Żyła.

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt

Martyna Kaproń Mistrzynią Szkoły w roku szkolnym 2016/17

Cztery dziewczyny zgłosiły się do Mistrzostw Szkoły w tenisie stołowym, które odbyły się 11 stycznia 2017 r. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Zawody wygrała Martyna Kaproń, która zwyciężyła we wszystkich pojedynkach. Drugie miejsce zajęła Urszula Pogłud, która uległa tylko Martynie. I to właśnie te dwie zawodniczki będą reprezentowały naszą szkołę na rozgrywkach międzyszkolnych, które odbędą się 3 lutego 2017 r. w ZS nr 22. O trzecie miejsce stoczyły wyrównaną walkę Patrycja Matczak z Natalią Szablewską.Ta pierwsza okazała się minimalnie lepsza i zajęła najniższy stopień podium.

6. Kaproń vs Szablewska - 2 : 0.

Zawody zorganizował i przeprowadził pan Łukasz Szwiec.

Mistrzostwa Szkoły 2014/15

Tytuł Mistrzyni Szkoły na rok szkolny 2014/15 w tenisie stołowym wywalczyła uczennica klasy 3 A Nikola Gorzelak. Drugie miejsce wywalczyła Iza Kirchner z klasy 1 SW. Obie dziewczyny będą reprezentowały naszą szkołę w zawodach międzyszkolnych.