Aktualności sportowe

Krystian Rogosz z klasy 2c Mistrzem Szkoły w wyciskaniu sztangi leżąc

17 maja 2012 r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w wyciskaniu 30 kilogramowej sztangi leżąc. Pomimo wcześniejszego zainteresowania do zawodów przystąpiło tylko czterech śmiałków. Zawody zdominował Krystian Rogosz z klasy 2 C, który wycisnął sztangę 101 razy. Drugie miejsce zajął Janek Czyrski, który wykonał 51 powtórzeń, natomiast III miejsce uzyskał Damian Jasiński wyciskając sztangę 46 razy (obaj 1 LP). Czwarty był Kajus Burzyński z klasy 2 C, który wykonał 35 powtórzeń. (luszw)

17 maja 2012 | Powrót do spisu wiadomości