Aktualności sportowe

Święto Sportu we Wrocławiu

Już za tydzień 16 września 2012 r. odbędzie się największa masowa impreza biegowa we Wrocławiu. Mowa o 30 jubileuszowym Maratonie Wrocław. Do biegu na dystansie 42 kilometrów 195 metrów po ulicach Wrocławia zgłoszonych jest ponad 4500 śmiałków. Naszą szkolną społeczność w tych zawodach spośród grona uczniów reprezentował będzie Paweł Dolejsz z klasy 3 D z numerem startowym 4290, natomiast grono pedagogiczne ZS nr 19 będzie reprezentował nauczyciel WF Łukasz Szwiec z numerem startowym 844.

Całą społeczność szkolną zachęcamy do dopingu i robienia zdjęć, gdyż organizator biegu ogłosił dwa konkursy: fotograficzny "Maraton w kadrze" oraz konkurs na dopingowanie. Szczegóły konkursów oraz trasa biegu na stronie wroclawmaraton.pl

Święto Sportu we Wrocławiu

9 września 2012 | Powrót do spisu wiadomości