Aktualności sportowe

Licealiada w koszykówkę

W dniu 8 czerwca zostały rozegrane mistrzostwa Wrocławia w koszykówce dziewcząt i chłopców w formule "3x3".

Nie mogło oczywiści e zabraknąć naszych reprezentacji  i pojawiliśmy się na boisku szkoły podstawowej nr 84 gdzie odbywały się zawody mające  swoisty "klimat", ponieważ  boisko tartanowe położone jest na dachu budynku szkoły i góruje nad przebiegającą poniżej ulicą Sienkiewicza. W konkursie chłopców poziom był bardzo wysoki, rywalizacja  bardzo zacięta, występowały  silne zespoły w których składzie byli aktualnie trenujący zawodnicy, pomimo bardzo ambitnej postawy naszych chłopaków, nie udało im się wejść dalej z fazy eliminacyjnej i zajęli miejsce poza pierwszą szóstką. Dziewczęta również wykazały się ambicją i po zaciętej walce zajęły ostatecznie czwarte miejsce, tuż poza podium.

Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom, którzy  zasłużyli na  aplauz i dali z siebie maksimum tego na co ich aktualnie stać.

Skład dziewcząt :  Julia Misdzioł (kapitan), Maria Różak, Milena Grabowska, Martyna Tejchner

Skład chłopców :  Mikołaj Przybysz (kapitan), Alan Dutkiewicz, Patryk Solarski, Eryk Szafrański

11 czerwca 2021 | Tomasz Jęsiak | Powrót do spisu wiadomości