Aktualności sportowe

Zapraszamy na „Bieg dla Maćka”

W niedzielę 2 czerwca zapraszamy wszystkich sympatyków biegania wraz z rodzinami do Centrum Handlowego BOREK przy ulicy Hallera we Wrocławiu. Przygotowaliśmy dla Was trasy o różnej długości: dla najmłodszych Bieg Krasnali na dystansie 160 m, dla dzieci szkolnych oraz wszystkich chętnych biegi na dystansie 900 m i 2500 m. Bieg Główny czyli „dyszka” będzie okazją do sportowej rywalizacji na zacienionych alejkach Parku Grabiszyńskiego. Trasa ta sama co w ubiegłym roku, warto więc zawalczyć o poprawę ubiegłorocznych wyników.

Przygotowaliśmy również liczne atrakcje dla dzieci. Będą zabawy na „dmuchańcach”, konkursy, gry i zabawy oraz pokazy i warsztaty artystyczne. Wszystko pod troskliwą opieką animatorów. Dzień Dziecka będzie w końcu dzień wcześniej ;-)

Wśród biegowych atrakcji będzie można spróbować rozwinąć maksymalną prędkość na odcinku 10-ciu metrów. Specjalne bramki do pomiaru czasu ustawi „Puma”. Po biegu będzie można się posilić w KFC (kupony w pakiecie startowym).

Szczegóły biegu tutaj

17 maja 2013 | Powrót do spisu wiadomości