Aktualności sportowe

Integracyjny Turniej Goalballa

W czwartek 28 listopada 2013 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Przemysław Salamaga, Michał Poznański, Jakub Bohdanowicz i Arkadiusz Stawiarski wzięła udział w Integracyjnym Turnieju Goalballa zorganizowanym przez panią Ewę Widun w XIV LO. XI LO zajęło bardzo dobre IV miejsce.

Integracyjny Turniej Goalballa

Na turniej zaproszonych zostało 6 drużyn. Trzy drużyny wystawione zostały przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niewidomych i Niedowidzących, a trzy pozostałe drużyny to reprezentacje IV LO, XI LO oraz XIV LO.

Integracyjny Turniej Goalballa

Trzy pierwsze miejsca w turnieju zajęły drużyny z Ośrodka dla Niewidomych. Nasi chłopcy stoczyli bardzo wyrównany bój o III miejsce, ulegając jedynie jedną bramką (2 : 1). Tutaj można zobaczyć I połowę meczu o III miejsce, a tutajtutaj fragmenty pojedynku z udziałem Mistrzów Polski w goalballu. V miejsce zajęło IV LO. Gospodarze z XIV LO okazali się bardzo gościnni zajmując miejsce za wszystkimi zaproszonymi. Tutaj ogólne informacje o tym czym jest gra w goalball, a tutaj zdjęcia z turnieju. Reprezentacją opiekował się pan Łukasz Szwiec.

29 listopada 2013 | Powrót do spisu wiadomości