im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Piątek 21/10/2011r. - Wysokie zwycięstwo JEDENASTKI

Nasza drużyna wysoko pokonała EZN w półfinale rozgrywek dzielnicowych w licealiadzie chłopców w piłce nożnej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5 : 1. W drugiej części meczu chłopcy strzelili ”tylko „ dwie bramki, pomimo kilku dogodnych sytuacji.

Bramki strzelali: Piotrek Chodkiewicz – 2, Maciej Matusik – 2, Oskar Caliński – 2, Damian Izydorski – 1 (z rzutu karnego).

Na słowo uznania zasługuje również nasza formacja obronna w składzie: Marek Michalak (w drugiej połowie Karol Hornik), Tomek Sobolewski, Piotrek Mikuła, Adam StolarczykAdrian Borys likwidując większość akcji ofensywnych przeciwników. Bardzo dobrze spisali się rezerwowi Arek Matuszczak, Kuba SkubiszewskiPatryk Andrzejewski, którzy zastąpili kolegów z podstawowego składu wykluczonych przez choroby.

Za tydzień w czwartek 27 października gramy o pierwsze miejsce w dzielnicy z LZN. Trzeba dodać, że do zespołu powróci opiekun pan Wojciech Burzyński. Trzymamy kciuki!