Aktualności sportowe

Drużynowe Mistrzostwa Szkoły

w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Termin: 11.04.2014 r (piątek) godz: 1130-1245 (5 lekcja).

Miejsce: mała sala gimnastyczna.

Ciężar: 30 kg.

Regulamin zawodów:

1. W zawodach biorą udział trzyosobowe reprezentacje klas.
  2. Zapisy do środy 2 kwietnia u panów Łukasza Szwieca lub Tomasza Jęsiaka (należy podać nazwiska reprezentantów oraz kolejność wyciskania).
  3. Aby powtórzenie było zaliczone sztanga musi mieć kontakt z klatką piersiową, a następnie musi być pełen wyprost ramion.
  4. Dopuszczalne są przerwy w wyciskaniu pod warunkiem, że sztanga będzie w górze (na wyprostowanych ramionach) i taka przerwa nie może trwać więcej niż 3 sekundy.
  5. W zawodach zwycięży klasa, której suma wyników trzech zawodników będzie największa.
  6. Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna, w której zwycięży uczeń z największą ilością powtórzeń.
  7. Przed zawodami odbędzie się losowanie kolejności wyciskania pierwszych zawodników z klas (zawody zaczynają zawodnicy z numerem 1 w zgłoszeniach z danych klas, a kończą zawodnicy z numerem 3).

28 marca 2014 | Powrót do spisu wiadomości