Aktualności sportowe

1 SP na Przedszkoliadzie

W środę 9 kwietnia 2014 r. przedstawiciele klasy 1 SP wraz z trenerem Tomaszem Woźnickim wzięli udział w przedszkoliadzie 2014.

1 SP na Przedszkoliadzie

Przedszkoliada ma na celu wzbudzanie u dzieci miłości do aktywności ruchowej:

„Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADĄ, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i eventów przedszkoliady, upewniamy się, że warto.”

Michał Sieczko.

Największą furorę podczas tej imprezy zrobił Norbert Kowalczyk przebrany za KANGURKA. Zresztą jak widać na zdjęciu powyżej nie mógł się on uwolnić od dzieci: „Jestem przyjacielem wszystkich dzieci aktywnych fizycznie. Sam codziennie uprawiam sport i ćwiczę z piłką."

1 SP na Przedszkoliadzie

Pod tym adresem można zobaczyć sprawozdanie z tej imprezy we wrocławskich Faktach. Sprawozdanie z przedszkoliady rozpoczyna się w 13 minucie 5 sekundzie.

11 kwietnia 2014 | Powrót do spisu wiadomości