im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Na początek przegrana (6/12/2011)

Nasi siatkarze od przegranej rozpoczęli rywalizację w licealiadzie chłopców w piłce siatkowej. Pierwszym rywalem naszego zespołu byli siatkarze II LO, którzy okazali się lepsi zwyciężając 3 : 0 (do 18, 17, 15). W meczu były fragmenty gry, w których nasi zawodnicy dotrzymywali kroku przeciwnikom (16 do 16 w 2 secie) i takie, gdzie byli lepsi (6 do 2 w 3 secie). Niestety zdarzały się również przestoje, w których nasi chłopcy nie potrafili wyjść z danego ustawienia przez kilka stacjonarnych zagrywek przeciwnika. Ostatecznie LO II okazało się dla nas za mocne mając większość atutów po swojej stronie, tj. warunki fizyczne, siłę ataku i bloku. Ważne podkreślenia jest to, iż nasi chłopcy, grający w składzie: Marek Michalak, Mateusz Sitek, Sławek Dziadyk, Marcin Piekarczuk, Michał Dzięgiel, Konrad Szymków i Joachim Iwaszczyszyn, dali z siebie wszystko i grali do końca, niestety nie wystarczyło to na zwycięstwo. Trzymamy kciuki w kolejnych pojedynkach – najbliższy już w środę 14 grudnia z III LO. Zdjęcia (LUSZW)