im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

"KOLEJNA WYGRANA NASZYCH SIATKAREK"

Reprezentacja XI LO w piłce siatkowej dziewcząt w środę 21 grudnia wygrała kolejny mecz, który dał nam awans do strefy wrocławskiej.

W meczu dnia nasze reprezentantki prowadzone przez panią Magdalenę Wesołowską-Rańdę nie dały żadnych szans reprezentacji LZN wygrywając 2 : 0 w setach i awansowały do rozgrywek miejskich. Pierwszy set to ogromna przewaga naszych dziewcząt we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej i zwycięstwo do 10. Drugi set był bardziej nerwowy, gdyż podczas wysokiego prowadzenia naszej drużyny, opiekun zespołu postanowiła dać pograć zawodniczkom rezerwowym. Gra naszych dziewczyn nie była już tak skuteczna i rywalki zaczęły odrabiać straty. Wystarczył jednak powrót do pierwszego ustawienia i dziewczyny wygrały drugiego seta do 22. W tym momencie rozpoczęła się wielka radość i fetowanie zwycięstwa oraz awansu do następnej rundy rozgrywek. Dziewczyny na środku boiska odtańczyły taniec zwycięstwa:) Wielkie gratulacje dla dziewczyn oraz opiekuna naszej reprezentacji.

W skład reprezentacji

wchodziły:kap.K.Pawlasek,K.Krzyżoszczak,J.Kapsa,M.Sylwestrzak,E.Chmielewska,D.Krupińska,A.Czarnołęcka,D.Gromnicka

Nasza szkoła po raz pierwszy organizowała rozgrywki międzyszkolne w piłce siatkowej dziewcząt - ZDJĘCIA.