Aktualności sportowe

Wrocławski Dzień Sportu w Hali Stulecia

W środę 1 czerwca 2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia odbył się ogólnomiejski Dzień Sportu. Szkoły ponadgimnazjalne mogły wystawić swoje reprezentacje w trzech dyscyplinach: w przeciąganiu liny, w wyścigach na ergometrach wioślarskich oraz w korfballu. Nasza szkoła była reprezentowana we wszystkich konkurencjach. Najlepiej wypadliśmy w przeciąganiu liny zajmując drugie miejsce.

Wrocławski Dzień Sportu w Hali Stulecia

Tutaj oraz tutaj fragmenty filmów z przeciągania liny.

W przeciąganiu liny startowali: Paweł Arciszewski, Gracjan Urbański, Radek Poznański, Piotrek Szermach, Daniel Kilarski, Oskar Noculak (wszyscy 1 P), Konrad Brożyna 2 SW, Kasia Stasińska oraz Dominika Stadnik (obie 1 S).

Wrocławski Dzień Sportu w Hali Stulecia

Tutaj fragment wyścigu na ergometrach.

Na ergometrach wioślarskich startowali: Kamila Niemczynowska 2 A, Piotrek Szermach, Daniel Kilarski (obaj 1 P) oraz Jacek Kubsik z 2 SW.

Wrocławski Dzień Sportu w Hali Stulecia

W korfballu startowali: Ola Aramowicz, Ola Plichta, Szymon Zaleski, Kuba Waszczak, Wojtek Choina (wszyscy 1 S) oraz Marcin Wrotkowski 2 SW. Reprezentacją LO XI zajmował się mgr Łukasz Szwiec.

1 czerwca 2016 | Powrót do spisu wiadomości