Aktualności sportowe

We wtorek 7 czerwca 2016 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych. Nasza szkoła reprezentowana była przez 15 uczniów. Najlepiej zaprezentowała się Karolina Kasperkiewicz z klasy 2 B, która zajęła drugie miejsce na Dolnym Śląsku w skoku w dal.

Tutaj pierwszy skok Karoliny

Bardzo dobrze wypadli Piotr Szermach 1 P, który zajął czwarte miejsce w pchnięciu kulą oraz Marcin Mirzyński z 2 SW, który zajął VII miejsce w biegu na 1500 m. W najlepszej ósemce na Dolnym Śląsku znalazła się również Kasia Stasińska z klasy 1 S w rzucie oszczepem.

Tutaj próba Piotrka w szóstej kolejce - 11.32 m

Mistrzostwa Dolnego Śląska w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych 2016 Mistrzostwa Dolnego Śląska w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych 2016

Tutaj zdjęcia

Pozostali nasi reprezentanci to: Agnieszka Dobrowolska 2 a - bieg na 100 metrów, Dominika Stadnik 1 S oraz Viktoria Jędrasik 2 B - pchnięcie kulą, Aleksandra Plichta 1 S - rzut dyskiem, Konrad Brożyna 2 SW - bieg na 200 m, Jakub Grzywniak 1 P oraz Igor Adamczyk 2 SW - bieg na 400 m, Radosław Poznański 1 P - bieg na 800 m, Szymon Zaleski 1 S - rzut oszczepem, Wojciech Choina 1 S - skok w dal, Marcin Długosz 1 S - skok wzwyż. Opiekunem reprezentacji był mgr Łukasz Szwiec.

7 czerwca 2016 | Powrót do spisu wiadomości