Aktualności sportowe

Zajęcia z Ultimate Fresbee

Od dwóch tygodni we wtorki i czwartki naszą szkołę odwiedza pan Tomasz Zatoń. Pan Tomasz jest czynnym zawodnikiem drużyny Flow Ultimate Wrocław, a także reprezentantem Polski w tej dyscyplinie. Pan Tomasz Zatoń zapoznaje naszych uczniów z tą najszybciej rozwijającą się dyscypliną sportową na świecie. Pokazuje podstawowe techniki rzutów dyskiem, a także zapoznaje naszych uczniów z przepisami gry.

Zajęcia z Ultimate Fresbee

Tutajtutaj filmy z ćwiczeń.

Osoby chętne do bliższego zapoznania się z tą dyscypliną zapraszamy do kontaktu z panem Tomaszem Zatoniem przez facebooka. Wystarczy wpisać Flow Ultimate Wrocław. Można również przyjść na treningi, które odbywają się we wtorki i czwartki od 16 do 18 na boisku obok strzelnicy na wrocławskim Stadionie Olimpijskim (boisko obok stadionu lekkoatletycznego).

19 października 2016 | Powrót do spisu wiadomości