im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych

We wtorek 4 kwietnia 2017 r. na terenie kąpieliska "Morskie Oko" odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięła reprezentacja ZS nr 19. Drużynowo chłopcy LO XI zajęli III miejsce, dziewczęta VI miejsce. Indywidualnie Marcin Mirzyński zajął IV miejsce, Filip Balcerzak VIII miejsce, Jakub Knyrek XII, Piotr Kotyla XV, Grzegorz Plawgo XVI, a Piotr Zabielski XX. Wśród dziewcząt na XVI miejscu uplasowała się Julia Horoszkiewicz, a na 32 miejscu finiszywoła Martyna Kaproń. W biegu nauczycieli wystartował pan Łukasz Szwiec, który uplasował się na V miejscu.

Tutaj zdjęcia

Skład reprezentacji LO XI:

Dziewczęta:
Julka Horoszkiewicz, Martyna Kaproń, Pamela Dziadek, Karolina Kowal, Paulina Wiśniewska, Wiktoria Piotrowska, Patrycja Matczak, Natalia Szablewska

Chłopcy:
Marcin Mirzyński, Filip Balcerzak., Jakub Knyrek, Piotr Kotyla, Grzegorz Plawgo, Piotr Zabielski, Radek Poznański, Daniel Golus, Wojtek Świerc.

Skład Gimnazjum nr 20:

Najlepiej uczniów gimnazjum wypadł Kacper Siekanowicz z III A, który zajął 11 miejsce.
Ponadto startowali: Natalia Chaikch - Ali, Wiktoria Szafran, Daniel Barański, Kuba Siborowski, Kamil Lenartowicz, Marek Miziniak, Wiktor Kaczanowski, Kacper Wieczorek, Michał Dryja, Dawid Sinicki, Dominik Chmielewski, Piotr Okraszewski.