im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Nasi uczniowie startowali na Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży

13 i 14 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyła się Wrocławska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. W zawodach tych startowali podopieczni trenera Tomasz Marszewskiego, a zarazem uczniowie naszej szkoły. Poniżej sprawozdanie trenera Tomka:

Tutaj galeria zdjęć

Wrocławska Olimpiada Młodzieży 13-14.05.2017
Justyna Bębacz z klasy 2 B zdobyła 2 srebrne medale na 80 m ppł i 200 m ppł ze świetnym wynikiem – 33.80 s. brązowy medal zdobył Kuba Siborowski z 2 B w skoku w dal z wynikiem 5.64 poprawił życiówkę o 61 cm!, ponadto zajął 4 miejsce w biegu na 200 m

Ponadto startowali:
Natalia Chaikh-Ali z 1 B zajęła 7 miejsce w skoku w dal

Kacper Wieczorek z 3 B zajął 8 miejsce w biegu na 110 m ppł – 16.6, 9 miejsce w biegu na 200 m
Andrzej Józeńków z 2 B na 100 m

Wszyscy bardzo znacznie poprawili swoje rekordy życiowe.

Startowali również licealiści.
Karolina Kowal zajęła 6 miejsce w klasyfikacji Wrocławian w debiucie w siedmioboju z wynikiem 2415 pkt, a Filip Fiałkowski 10 miejsce na 200 m i 12 na 100 m. W obu konkurencjach wyraźnie poprawił rekordy życiowe.