Aktualności sportowe

Karolina Kowal trzecia na Dolnym Śląsku w skoku wzwyż

W środę 31 maja 2017 r. na Stadionie Olimpijskim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych szkól ponadgimnazjalnych. Najlepiej w naszej reprezentacji wystartowała Karolina Kowal z klasy 1 S. Podopieczna trenera Tomasza Marszewskiego zajęła III miejsce w skoku wzwyż. Bardzo dobrze wystartował Piotr Kotyla, ktory uplasowal sie na 5 miejscu w biegu na 200 metrów. W finale pchnięcia kula znalazł się Piotr Domański, który ostatecznie uplasował się na 8 miejscu.

Tutaj zdjęcia

Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Filip Fijałkowski i Damian Sawczyn w biegu na 100 m, Bartosz Boruń, Wiktoria Piotrowska i Julia Horoszkiewicz w biegu na 200 m, Piotr Zabielski i Konrad Łoboda w skoku w dal, Filip Kurzela i Joanna Beliczyńska w rzucie oszczepem, Radosław Poznański w biegu na 400 m oraz Kacper Goliński w rzucie dyskiem. Opiekunem reprezentacji był pan Łukasz Szwiec.

1 czerwca 2017 | Powrót do spisu wiadomości