im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Dobre miejsce narciarzy

14/02/2012 reprezentacja naszych chłopców rywalizowała w FINALE DOLNOŚLĄSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa ilość szkół (30 szkół) oraz zawodników (85 zawodników).

Nasza reprezentacja w składzie: Michał Gryzan 2 C (nr 11), Paweł Dolejsz 2 D (nr 40) oraz Marcin Borowski 3 C (nr 67) zajęła dobre 17 miejsce.

P2144087

Zawody składały się z dwóch przejazdów wytyczoną tyczkami trasą. Czas był mierzony fotokomórką. Do punktacji były brane czasy dwóch najlepszych zawodników z reprezentacji danej szkoły. Najlepiej z naszych reprezentantów zjechał Michał, następnie Marcin i Paweł. Indywidualnie Michał zajął 39 miejsce, Marcin 49, a Paweł uplasował się na 58 miejscu w gronie 85 zawodników. Warto dodać, że pierwsze osiem lokat zajęły szkoły z okolic górskich. Wśród wrocławskich szkół XI LO uplasowało się na 8 pozycji. Warto dodać, że nasi chłopcy znacznie poprawili się w stosunku do zeszłego roku kiedy zajęliśmy ostatnie 26 miejsce.

Oficjalne wyniki zawodów oraz zdjęcia. (luszw)