im. Stanisława Konarskiego
we Wrocławiu

Aktualności sportowe

Sławomir Dziadyk z 3 D Mistrzem Szkoły w tenisie stołowym chłopców 2011/12

W piątek 17 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 12 śmiałków, którzy zostali rozlosowani na 4 grupy. W grupach rywalizacja odbywała się systemem "każdy z każdym", a następnie zwycięzcy grup awansowali do półfinałów. Mistrzostwa Szkoły miały na celu wyłonienie 3-osobowej reprezentacji, która będzie rywalizowała 23 lutego na zawodach międzyszkolnych. Zwycięzcą zawodów został doświadczony w reprezentacyjnych bojach oraz wicemistrz z zeszłego roku Sławek Dziadyk z klasy 3 D, który w finale pokonał Piotra Ostoja z klasy 2 A. W meczu o III miejsce w Mistrzostwach i miejsce rezerwowe w reprezentacji szkoły lepszy okazał się Mateusz Morąg z klasy 2 B, który pokonał Adama Sielickiego z klasy 3 D. Niespodzianką rozgrywek było odpadnięcie już w fazie grupowej Mistrza Szkoły sprzed roku Jakuba Kowalskiego z klasy 3 C. Oficjalne wynikizdjęcia z zawodów.