Aktualności sportowe

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców - Etap II - Grupa 2

8 marca do rywalizacji w II etapie Mistrzostw Szkoły przystąpiły klasy znajdujące się w grupie 2. Tak się złożyło, iż w tym dniu (Dzień Kobiet) w każdym zespole swoich kolegów wspomagała jedna pani co dodało uroku siatkarskim zmaganiom. Do rywalizacji przystąpiły 3 klasy tj. 2 A, 1 B i 1 D. Jak do tej pory zespoły w tej grupie rozegrały najbardziej imponujące i wyrównane pojedynki w Mistrzostwach. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdy zespół wygrał i przegrał po jednym meczu, a o awansie do następnej rundy zadecydowały wygrane sety. Ostatecznie do następnego etapu awansowały klasy 2 A i 1 B. Niestety pomimo bardzo dobrej gry z Mistrzostwami pożegnała się klasa 1 D. ZDJĘCIA (zawody 8 marca od 76 zdjęcia)

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców - Etap II - Grupa 2

Etap II - Grupa 2 - Wyniki:

1B vs 1 D - 2 : 0 (15 : 12, 15 : 13)

2 A vs 1 D - 1 : 2 (13 : 15, 15 : 4, 13 : 15)

2 A vs 1 B - 2 : 1 (12 : 15, 15 : 9, 15 : 13)

I miejsce - 1 B - 4 punkty (Konrad Szymków, Bartosz Potocki, Kinga Krzyżoszczak) - awans do III etapu

II miejsce - 2 A - 3 punkty (Marcin Piekarczuk, Arek Matuszczak, Ewelina Chmielewska) - awans do III etapu

III miejsce - 1 D - 2 punkty (Karol Hornik, Kamil Klimek, Kuba Owczarek, Daria Kałuzińska)

10 marca 2012 | Powrót do spisu wiadomości