Aktualności sportowe

Nasz historyczny, bo pierwszy start w Ultimate i już zwycięstwo!

Uczniowie naszej szkoły Aleksandra Skrzypek z klasy 1A i Kacper Wieczorek z klasy 1C dnia 10 marca 2018 (po raz pierwszy) razem z drużyną 71 Wratislavia wystartowali w Młodzieżowych Halowych Mistrzostwach Polski w Ultimate Frisbee, zajmując 6 miejsce i zdobywając bardzo ważne dla tego sportu trofeum Spirit Of The Game. Jest to oparty o 5 kategorii system punktowy, dzięki któremu drużyny mogą oceniać się nawzajem i wybrać drużynę, która grała najbardziej fair. Pięć kategorii Spirit of the game to: Znajomość zasad i ich użycie w grze, faule i kontakt fizyczny, uczciwość i gra fair, pozytywne nastawienie i samokontrola, komunikacja. Zawodników przygotowywał Michał Dul - trener 71 Wratislavia oraz członek kadry nauczycieli.
Nasz historyczny, bo pierwszy start w Ultimate i już zwycięstwo!

13 marca 2018 | Powrót do spisu wiadomości