Aktualności sportowe

Szkolny pokaz talentów sportowych 2011/2012

W naszej szkole tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny (21 marca) odbywają się szkolne pokazy talentów sportowych. W tym roku nasze pokazy zdominowane zostały przez sporty artystyczno-taneczne.

DSC_0580

Na początku nauczyciele WF pani Anna Domaradzka-Żyła oraz pan Wojciech Burzyński zaprezentowali wszystkim zgromadzonym na sali gimnastycznej "najświeższe" sukcesy naszych sportowców - w short tracku oraz tenisie stołowym.

Pokazy rozpoczęły Daria Kurach z 3 B wraz z Zuzanną Taszycką z klasy 2 C od tańca w stylu jazz, następnie Zuzanna "Pirania" Budkiewicz z 3 D zaprezentowała zmysłową cha-chę. Kolejny występ to niesamowity pokaz gimnastyki artystycznej ze wstążką wykonany przez Paulinę Stawiarską z klasy 1 LP. Tutaj ZDJĘCIA

DSC_0598

Kolejny występ to taniec nowoczesny w wykonaniu Basi Kas oraz Kamili Chmielińskiej z klasy 2 C wraz z koleżanką Aleksandrą Uciechowską. Następnie mieliśmy przyjemność oglądnąć Darię Kurach w hip-hopie oraz Zuzannę Budkiewicz w sambie. Na koniec zaprezentowane zostały podstawowe kroki układu tanecznego samby przygotowane przez panią Albę Holder wraz z uczniami klasy 1 LP Karolinę Kozłowską, Kasię Mazurkiewicz oraz Maćka Chłostę. (luszw)

26 marca 2012 | Powrót do spisu wiadomości