Aktualności
I miejsce w konkursie Szkoła Promująca Turystykę

Z radością informujemy, że w tym roku szkolnym zdobyliśmy I miejsce w XXIV edycji konkursu Szkoła Promująca Turystykę.
Organizatorem konkursu jest MDK, działający przy ul. Kołłątaja a patronem honorowym konkursu- Prezydent Wrocławia.
23 czerwca 2026 | Małgorzata Krawiec | Powrót do spisu wiadomości








