Święto Patrona XI Liceum Ogólnokształcącego 2018

Dnia 25 października w naszym liceum obchodziliśmy coroczne Święto Patrona - Stanisława Konarskiego. Z tej okazji młodzież przygotowała, krótką scenkę teatralną a poczet sztandarowy został przekazany młodszym rocznikom.

Do funkcji chorążych zostali wytypowani : Filip Waszczak kl. II C, Radosław Żuk z kl. II A. Asystę stanowić będą : Dominika Drozd, Karolina Bednarska, Zuzanna Mirek z kl. II A oraz Oliwia Juszczak, Natalia Łapa i Kinga Podkowa z kl. II C. W tym uroczystym dniu nagradzani są specjalnymi dyplomami uczniowie za najlepsze wyniki w nauce, tutaj wygrała Natalia Jasińska z kl. III S. Święto to również okazja aby uroczyście przyjąć do naszej szkoły uczniów klas pierwszych, przedstawić nowy Samorząd uczniowski, a także poznać wyniki konkursu w grze o patronie. Uroczystość została przygotowana przez Panią Katarzynę Szczepankiewicz oraz Monikę Wróblewską.

26 października 2018 | Grzegorz Jatczyszyn | Powrót do spisu wiadomości