Szanowni Państwo,

W imieniu Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia oraz Młodzieżowego Strajku Klimatycznego z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Szkolną Konferencję Klimatyczną - wydarzenie mające na celu zwiększenie świadomości dotyczącej zmian klimatycznych wśród wrocławskiej młodzieży oraz stworzenie forum do dyskusji uczniów z ekspertami.

Szkolna Konferencja Klimatyczna

Konferencja odbędzie się 6 marca w godzinach 8:30-14:00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Kamiennej 43/45.

Pragniemy także zaznaczyć, iż nasze wydarzenie współorganizowane jest przez Komisję Rektorską ds. Odpowiedzialności Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego oraz zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia, a także patronatem wrocławskiej Fundacji EkoRozwoju.

Konferencja składać się będzie z cyklu prelekcji przeprowadzonych przez ekspertów z dziedzin związanych z tematem wydarzenia i zakończy się debatą z udziałem publiczności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, który przesyłamy w załączniku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji, prosimy o wyłonienie delegacji składającej się z czterech uczniów oraz opiekuna i zgłoszenie obecności reprezentacji na adresszkolnakonferencja@gmail.com

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu pod tym adresem e-mail.

Iwo Sara i Martyna Leśniak

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia