Zwolnieni z teorii

Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach

Najważniejsza informacja, to ostateczny termin rejestracji zespołów w tym roku szkolnym - 30.11.2020!!!
Dla kogo jest ten projekt? Dla chętnych do działania uczniów, którzy lubią organizować np. zbiórki charytatywne, akcje społeczne lub reklamowe.

Chętni muszą utworzyć zespół - minimum 2 osobowy, zarejestrować się na platformie www.zwolnienizteorii.pl nazwać projekt, nie musi być jakoś oryginalnie, zaprojektować własne logo i opisać ten projekt, na razie ogólnie.W międzyczasie każdy zarejestrowany zespół dostaje mentora, który będzie im pomagał.Oprócz tego każdy członek zespołu będzie zdobywał punkty, między innymi z udziału w szkoleniach. Trzeba działać cały rok szkolny, ale raporty wysyła się rzadko. O wszystkim przypomina mentor.Jaka jest korzyść z projektu? Kompetencje kluczowe, a przede wszystkim każdy uczestnik zespołu projektowego, niezależnie od uzyskanych punktów dostaje certyfikat, uznawany w przyszłości i przydatny na studiach lub w CV.

24 listopada 2020 | Monika Cieślak | Powrót do spisu wiadomości