Zwolnieni z Teorii

W naszej szkole realizowany jest ogólnopolski program Zwolnieni z Teorii. W ramach tego programu uczniowie tworzą i realizują samodzielnie projekty w formie reklamy społecznej lub wydarzenia publicznego.

W tym roku szkolnym uczniom LO XI udało się założyć  kilka zespołów, które realizują bardzo interesujące projekty z dziedziny ekologii, edukacji, społeczności lokalnej i psychologii.  Obecnie zespoły są już na etapie zakończenia. Po zatwierdzeniu projektu przez Mentora uczniowie otrzymają międzynarodowy Certyfikat PMI.

Dnia 21.05.2021 uczniowie jednego z zespołów projektowych – „EKOPSZCZÓŁKI” z klasy 2C zorganizowali  w naszej szkole bardzo interesującą sesję naukową dla uczniów i nauczycieli. Dotyczyła ona problemów ochrony środowiska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wykładu!

22 maja 2021 | Monika Cieślak | Powrót do spisu wiadomości