Święto patrona szkoły

Zmiana pocztu sztandarowego podczas Święta patrona szkoły na sali gimnastycznej.

We wtorek 26 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona Stanisława Konarskiego. Z tej okazji odbył się uroczysty apel dla uczniów i grona pedagogicznego, na którym przedstawiono przedstawicieli nowego samorządu szkolnego. Następnie odbyła się niezwykle doniosła część apelu - zmiana pocztu sztandarowego.

Uczniowie klas trzecich, wchodzący w skład pocztu, uroczyście przekazali obowiązki powołanym do tej funkcji  nowym chorążym i asyście. Po ślubowaniu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru. Po części oficjalnej podsumowano konkursy i gry edukacyjne,  w których we wrześniu i w październiku uczestniczyli uczniowie klas pierwszych.

26 października 2021 | Grzegorz Jatczyszyn | Powrót do spisu wiadomości