Światowy Dzień Pluszowego Misia

Fundacja Mam Marzenie, organizacja pożytku publicznego, która nieprzerwanie od 2003 roku spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat cierpiących na choroby zagrażające życiu, już po raz dziewiąty organizuje akcję Dzień Pluszowego Misia i serdecznie zaprasza Państwa do udziału w niej.

Wolontariusze Fundacji, widząc potrzebę i znaczenie wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, z okazji wypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia rozdają małym pacjentom maskotki i zabawki. Akcja polega na zbieraniu pluszaków, zabawek i artykułów plastycznych, które potem przekażemy małym pacjentom Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu oraz Oddziału Kardiologii Dziecięcej z Pododdziałem Kardiochirurgii Dziecięcej i Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów wszystkie rzeczy muszą być nowe.

Zbiórka trwa do 14 listopada. W załącznikach przesyłamy grafiki promocyjne: plakat oraz banner.

8 listopada 2022 | Monika Łacna | Powrót do spisu wiadomości