Bieg Sponsorowany

Jak co roku w dzień wiosny odbył się Bieg Sponsorowany organizowany przez Wrocławskie Hospicjum dla dzieci.

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się poprzez zbiórkę funduszy, pozyskanie sponsorów oraz bieg wokół Pergoli jak również poprzez działania wolontariatu takie jak podbijanie pieczątek, recepcja, obsługa gastronomicznego punktu oraz konferansjerka. Dwóch uczniów podjęło się wyzwania przebrania za wiewióra co spotkało się z rewelacyjnym odbiorem u uczestników biegu. Tego dnia wszyscy bawili się wspaniale, atmosfera była cudowna.

Dziękujemy każdemu z Was którzy podjęliście się trudu włączenia w to dzieło: Wolontariuszom, którzy dzielnie pełnili swoje funkcje oraz Biegaczom - dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się uzbierać 3254zł które zostały przekazana Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

23 marca 2023 | Monika Łacna | Powrót do spisu wiadomości