MasterChef

19 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny już MasterChef. Uczniowie mieli ponad 100 min na przyrządzenie dania głównego oraz deseru.

Jesteśmy pełni podziwu dla umiejętności kucharskich każdego z uczestników, Wasze pomysły były niespotykane, zaangażowane niecodzienne a wygląd i smak potraw unikatowy ????

W daniach głównych serwowanych przez uczniów znalazły się takie potrawy jak leczo, knedle, makaron z pesto (we włoskim przepisie), makaron z kurczakiem w sosie koreańskim, spaghetti nie obyło się również bez kuchni meksykańskiej (tortille,  guacamole) oraz japońskiej (sushi).

DANIE GŁÓWNE

I msc - 2A-włoski makaron z pesto

II msc - 2C makaron z kurczakiem w sosie koreańskim

III msc - 2B knedle austriackie