Dzień Edukacji Narodowej

Nasze wspaniałe nauczycielki Pani wicedyrektor - historyczka Katarzyna Kunasiewicz oraz nauczycielka języka polskiego Pani Joanna Sławczyk z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymały nagrody przyznane przez Pana Prezydenta Jacka Sutryka. Serdeczne gratulacje!!! od Grona Pedagogicznego oraz całej Społeczności szkolnej.

"Dzień Edukacji Narodowej"

To był zaszczyt uścisnąć 205 dłoni wspaniałych, nagrodzonych dzisiaj naszych nauczycielek i nauczycieli

Kocham naszych nauczycieli i pracowników wszystkich typów szkół i placówek edukacyjnych.

Jesteście wspaniali. Dziękuję za to co robicie na co dzień. Jesteśmy z Was dumni

Wiem i mam pełną świadomość jak dużo nauczyciele robią każdego dnia dla naszych dzieci i dla nas.

Śmiało też mogę powiedzieć, że Wrocław ma najlepsze grono pedagogiczne na całym świecie i za to jestem ogromnie wdzięczny Wam!

Dziękuje za ten wasz trud, poświęcenie, niekończący się zapał, cierpliwość i miłość do dzieci

Cieszę się, że budujecie Państwo Wrocław taki, jakim powinien on być – wspierający, mądry, radosny. Od zawsze podkreślam, że mam niezwykłą przyjemność życia w mieście, w którym szkoły prowadzone są w tak fantastyczny sposób. To dzięki Waszej energii i Waszemu niezwykłemu zaangażowaniu w sprawy dla nas wszystkich bardzo ważne – w sprawy wykształcenia naszych dzieci.

Dziś Nagrodą Prezydenta nagrodziliśmy 205 nauczycieli za ich wybitne osiągnięcia w kształceniu dzieci i młodzieży. Raz jeszcze Wam gratuluję i bardzo nisko się kłaniam

Prezydent Jacek Sutryk

15 października 2023 | Magdalena Wesołowska-Rańda | Powrót do spisu wiadomości