Święto Niepodległości – uroczyście, wyjątkowo i barwnie

Święto Niepodległości jest w naszej  szkole tradycyjnie od wielu lat najważniejszą uroczystością obchodzoną w ciągu roku szkolnego.

Tym razem stało się okazją do przypomnienia Ojców Polskiej Niepodległości oraz trudnych początków odrodzonego państwa, a szczególnie zmagań dotyczących kształtowania się naszych granic. Oczywiście zwróciliśmy też uwagę na sukcesy i osiągnięcia.

W drugiej części uroczystości przenieśliśmy się w szalone lata dwudzieste i trzydzieste XX wieku do przedwojennej Warszawy.  Odwiedziliśmy  kabaret Qui pro Quo, na scenie którego mogliśmy usłyszeć, zobaczyć i podziwiać w wirujących tańcach największe gwiazdy tamtego czasu – Eugeniusza Bodo, Lodę Halamę i Zulę Pogorzelską.

Nie wierzycie, to zobaczcie!

17 listopada 2023 | Katarzyna Szczepankiewicz-Grosel | Powrót do spisu wiadomości