Spotkanie z twórcami spektaklu

13 grudnia uczniowie klas 3B, 3D i 4C wraz z opiekunami mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z twórcami spektaklu opartego na wierszach Wisławy Szymborskiej pt. Kot w pustym mieszkaniu.

To wydarzenie wieńczyło obchody Roku Wisławy Szymborskiej. Dalszą część spotkania w sali konferencyjnej wrocławskiego zoo stanowiła rozmowa między Patrykiem Pufelskim- opiekunem zwierząt i autorem książkiPawilon małych ssaków nominowanej w tym roku do nagrody Nike  i profesorki Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii Uniwersytetu Łódzkiego-p. Anity Jarzyny. W dyskusję angażowali się również nasi uczniowie, gdyż temat Pomylone zwierzę dotyczący miejsca zwierząt w kulturze i social mediach nie był im obojętny.

21 grudnia 2023 | Justyna Szarańska | Powrót do spisu wiadomości