Stypendia szkolne

"W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 WNIOSKI O STYPENDIUM SZKOLNE NALEŻY SKŁADAĆ do Działu Projektów Edukacyjnych przy ul. Zapolskiej 4, piętro V, pokój nr 526 A (wejście możliwe tylko klatką schodową od ul. Bogusławskiego 6) w terminie do 15 września 2014r.

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.

Stypendium szkolne jest przyznawane na wniosek

1. rodziców, opiekunów prawnych niepełnoletniego uczni
  2. pełnoletniego ucznia
  3. dyrektora szkoły

Stypendium szkolne może być także przyznawane z urzędu.

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 OBOWIĄZUJĄ FAKTURY ZA:

Szczegółowe informacje:

Osobą udzielającą informacji nt. Narodowego Programu Stypendialnego w Wydziale Edukacji UM Wrocławia jest Michał Mikołajek (tel. 71 7777 78 54).

2 września 2014 | Powrót do spisu wiadomości